Čas na serveru 09:44:26

Neznačeno
Portrét muže

Id: 234613

Portrét muže

  •  / Portrét muže /   Neznačeno
  •  / Portrét muže /   Neznačeno
  •  / Portrét muže /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 92 x 76 cm, poškozený rám, obraz v ploše poškozen, stav viz foto

zobrazeno: 2861x

Vyvolávací cena:

9 300