Čas na serveru 03:06:57

Neznačeno
Portrét šlechtičny

Id: 234612

Portrét šlechtičny

  •  / Portrét šlechtičny /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 74 x 57 cm, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 1109x

Vyvolávací cena:

13 010