Čas na serveru 03:32:54

Neznačeno
Potok pod skalou

Id: 286803

Potok pod skalou

  •  / Potok pod skalou /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, v minulosti restaurováno, 19. st., novodobě rámováno

zobrazeno: 2299x

Vyvolávací cena:

10 500