Čas na serveru 07:40:55

Neznačeno
Praha

Id: 308828

Praha

  •  / Praha /   Neznačeno
  •  / Praha /   Neznačeno
  •  / Praha /   Neznačeno
  •  / Praha /   Neznačeno

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 52 x 60 cm, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 940x

Vyvolávací cena: