Čas na serveru 03:52:30

Neznačeno
Před bouří

Id: 361601

Před bouří

  •  / Před bouří /   Neznačeno
  •  / Před bouří /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován

zobrazeno: 2124x

Vyvolávací cena:

14 000