Čas na serveru 03:39:11

Neznačeno
Před stavením

Id: 202304

Před stavením

  •  / Před stavením /   Neznačeno
  •  / Před stavením /   Neznačeno

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr cca 25 x 30 cm, Mánesova škola, doba vzniku kolem 1870, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 913x

Vyvolávací cena:

18 000