Čas na serveru 03:05:12

Neznačeno
Přístaviště

Id: 351801

Přístaviště

  •  / Přístaviště /   Neznačeno
  •  / Přístaviště /   Neznačeno
  •  / Přístaviště /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr oválu cca 34 x 44 cm, dřevěná deska značně popraskaná, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1429x

Vyvolávací cena: