Čas na serveru 11:28:36

Neznačeno
Průhled lesem

Id: 271605

Průhled lesem

  •  / Průhled lesem /   Neznačeno
  •  / Průhled lesem /   Neznačeno
  •  / Průhled lesem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 64 x 56 cm, okruh Jana Jakuba Hartmanna, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, obraz pochází ze sbírky Marie von BÜHLER, viz zadní strana plátna, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4844x

Vyvolávací cena:

20 000