Čas na serveru 14:24:16

Neznačeno
Ptáci u vody

Id: 207908

Ptáci u vody

  •  / Ptáci u vody /   Neznačeno
  •  / Ptáci u vody /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 30,5 x 44 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci, 19. století

zobrazeno: 4510x

Vyvolávací cena: