Čas na serveru 02:32:35

Neznačeno
Romantická krajina

Id: 204224

Romantická krajina

  •  / Romantická krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 21 x 27 cm, v minulosti rentoilováno, lehce poškozené dobové rámování, štítky na zadní straně

zobrazeno: 3525x

Vyvolávací cena:

13 500