Čas na serveru 08:55:27

Josef Navrátil
Rybář pod mostem

Id: 254405

Rybář pod mostem

  •  / Rybář pod mostem / Josef Navrátil

olej/plátno, rozměr 30 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba lokálně poškozena, v minulosti opraveno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

zobrazeno: 22552x

Vyvolávací cena:
6 000

82 000

Příhozy: 83