Čas na serveru 11:11:07

Neznačeno
Rybářský přístav

Id: 278402

Rybářský přístav

  •  / Rybářský přístav /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značně poškozená malba, oděrky na rámu, 19. stol.,po

zobrazeno: 8837x

Vyvolávací cena:

28 201

Příhozy: 63