Čas na serveru 02:26:42

Neznačeno
Sedící žena

Id: 258705

Sedící žena

  •  / Sedící žena /   Neznačeno
  •  / Sedící žena /   Neznačeno
  •  / Sedící žena /   Neznačeno
  •  / Sedící žena /   Neznačeno

malba/lepenka, rozměr 37 x 30 cm, na zadní straně pravděpodobně autorský přípis Matal, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1931x

Vyvolávací cena:

10 500