Čas na serveru 02:21:17

Neznačeno
Setkání u vody

Id: 217007

Setkání u vody

  •  / Setkání u vody /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 93 x 66 cm, v minulosti restaurováno, nečitelný popis na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 1086x

Vyvolávací cena:
2 200

16 000