Čas na serveru 23:33:47

Neznačeno
Stará tvrz

Id: 322004

Stará tvrz

  •  / Stará tvrz /   Neznačeno
  •  / Stará tvrz /   Neznačeno
  •  / Stará tvrz /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 29 x 32,5 cm, malba značně poškozena, plátno děravé, značně poškozený rám

zobrazeno: 1158x

Vyvolávací cena:

10 000