Čas na serveru 13:34:09

Neznačeno
Strom u vody

Id: 271505

Strom u vody

  •  / Strom u vody /   Neznačeno
  •  / Strom u vody /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 16,5 x 20 cm, lehce poškozený lak malby, oděrky na rámu, stav viz foto, Okruh A. Mánesa, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1389x

Vyvolávací cena: