Čas na serveru 13:54:33

Neznačeno
Švadlenka

Id: 200102

Švadlenka

  •  / Švadlenka /   Neznačeno
  •  / Švadlenka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, oděrky na rámu, drobné lokální poškození v obraze, kolem roku 1900

zobrazeno: 637x

Vyvolávací cena:
2 800

3 800