Čas na serveru 17:28:54

Neznačeno
U brány

Id: 225902

U brány

  •  / U brány /   Neznačeno
  •  / U brány /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 23 x 18,5 cm, dílna Norberta Grunda, oděrky na rámu, doba vzniku kolem 1760, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 664x

Vyvolávací cena:

18 500