Čas na serveru 06:11:17

Otakar Lebeda
U rybníka

Id: 245804

U rybníka

  •  / U rybníka / Otakar Lebeda
  •  / U rybníka / Otakar Lebeda

olej/plátno, rozměr 31 x 47 cm, neznačeno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 7961x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 58