Čas na serveru 04:08:55

Neznačeno
U starých hradeb

Id: 205704

U starých hradeb

  •  / U starých hradeb /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 36 x 47 cm, poškozená malba, obraz rentoilován, poškozený rám, volné v rámu, po

zobrazeno: 7165x

Vyvolávací cena:
2 200

13 500