Čas na serveru 02:53:59

Neznačeno
Učenec

Id: 254410

Učenec

  •  / Učenec /   Neznačeno
  •  / Učenec /   Neznačeno
  •  / Učenec /   Neznačeno
  •  / Učenec /   Neznačeno

polychromovaná dřevěná plastika, celková výška 70 cm, na povrchu lokálně poškozeno, přelom 18./19. století, (Čína?)

zobrazeno: 1983x

Vyvolávací cena: