Čas na serveru 07:29:57

Neznačeno
V horách

Id: 212706

V horách

  •  / V horách /   Neznačeno
  •  / V horách /   Neznačeno
  •  / V horách /   Neznačeno
  •  / V horách /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, poškozený rám, drobná lokální poškození v malbě

zobrazeno: 1974x

Vyvolávací cena:
3 800

10 500