Čas na serveru 04:04:36

Neznačeno
V hostinci

Id: 280903

V hostinci

  •  / V hostinci /   Neznačeno
  •  / V hostinci /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 35 x 45 cm, přelom 18./19. století, stav viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 1084x

Vyvolávací cena:

14 500