Čas na serveru 03:15:48

Neznačeno
Ve vesnici

Id: 203809

Ve vesnici

  •  / Ve vesnici /   Neznačeno
  •  / Ve vesnici /   Neznačeno
  •  / Ve vesnici /   Neznačeno

olej/plátno/deska, rozměr cca 27,5 x 44 cm, na zadní straně štítek obrazárny, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 1272x

Vyvolávací cena:
2 200

17 500