Čas na serveru 03:39:31

Neznačeno
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 252302

Vjezd do Jeruzaléma

  •  / Vjezd do Jeruzaléma /   Neznačeno

malba/dřevo, rozměr 30,5 x 26 cm, 19.st., v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu

zobrazeno: 2065x

Vyvolávací cena:

11 013