Čas na serveru 06:55:47

Neznačeno
Z Polabí

Id: 236005

Z Polabí

  •  / Z Polabí /   Neznačeno
  •  / Z Polabí /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr cca 46 x 55 cm, poškozený rám, v minulosti rentoilováno, stav viz foto, v zadní partii obrazu kopce Milešovka a Lovoš

zobrazeno: 2313x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 53