Čas na serveru 03:11:56

Neznačeno
Zasněná

Id: 220108

Zasněná

  •  / Zasněná /   Neznačeno
  •  / Zasněná /   Neznačeno
  •  / Zasněná /   Neznačeno

olej/plátno/podloženo kartonem, viditelný rozměr 14 x 13 cm, jedná se pravděpodobně o V. Nechlebu, oděrky na rámu

zobrazeno: 875x

Vyvolávací cena:

10 277