Čas na serveru 21:51:57

Neznačeno
Zátiší s kyticí

Id: 204204

Zátiší s kyticí

  •  / Zátiší s kyticí /   Neznačeno

olej/lepenka, rozměr 40 x 30,5 cm, na zadní straně štítek, drobně poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 16316x

Vyvolávací cena:
600

41 000

Příhozy: 67