Čas na serveru 11:03:26

Neznačeno
Život na řece

Id: 207101

Život na řece

  •  / Život na řece /   Neznačeno
  •  / Život na řece /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, 19. století, v minulosti restaurováno, lehce poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 1179x

Vyvolávací cena:

25 000