Čas na serveru 09:02:07

Alois Vladislav Vraný
Podzim

Id: 1505301

Podzim

  •  / Podzim / Alois Vladislav Vraný

olej/karton, rozměr 32 x 47 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2834x

Vyvolávací cena:
1 200

3 300