Čas na serveru 03:57:55

Porcelán
Chlapec s ovečkou

Id: 64110

Chlapec s ovečkou

  •  / Chlapec s ovečkou /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 12 cm, značeno na spodní straně Míšeň, drobně poškozeno

zobrazeno: 978x

Vyvolávací cena:

2 300