Čas na serveru 11:04:41

Porcelán
Chlapec s ovečkou

Id: 64110

Chlapec s ovečkou

  •  / Chlapec s ovečkou /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 12 cm, značeno na spodní straně Míšeň, drobně poškozeno

zobrazeno: 1602x

Vyvolávací cena:

2 300