Čas na serveru 22:59:23

Porcelán
Dáma

Id: 64108

Dáma

  •  / Dáma /  Porcelán
  •  / Dáma /  Porcelán
  •  / Dáma /  Porcelán
  •  / Dáma /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 16 cm, značeno na spodní straně Praha, drobně poškozeno

zobrazeno: 1529x

Vyvolávací cena:

11 001