Čas na serveru 04:11:59

Porcelán
Dáma v růžovém

Id: 64113

Dáma v růžovém

  •  / Dáma v růžovém /  Porcelán
  •  / Dáma v růžovém /  Porcelán
  •  / Dáma v růžovém /  Porcelán
  •  / Dáma v růžovém /  Porcelán
  •  / Dáma v růžovém /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 18,5 cm, šířka 26 cm, značeno na spodní straně Vídeň, poškozeno

zobrazeno: 1320x

Vyvolávací cena:

27.2.2017, 22:18:00

27.2.2017 21:51 1 000 Kč