Čas na serveru 04:56:00

Porcelán
Dívka s květinou

Id: 64104

Dívka s květinou

  •  / Dívka s květinou /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 19 cm, značeno na spodní straně Vídeň, drobně poškozeno

zobrazeno: 844x

Vyvolávací cena:

2 100