Čas na serveru 04:36:21

Porcelán
Galantní scénka

Id: 64115

Galantní scénka

  •  / Galantní scénka /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 10,5 cm, značeno na spodní straně, drobně poškozeno

zobrazeno: 979x

Vyvolávací cena:

28.2.2017, 22:22:00

28.2.2017 20:06 1 000 Kč