Čas na serveru 00:48:36

Porcelán
Hudební sousoší

Id: 64103

Hudební sousoší

  •  / Hudební sousoší /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 19 cn, šířka 23 cm, značeno na spodní straně Německo, drobně poškozeno

zobrazeno: 3956x

Vyvolávací cena:

9 000