Čas na serveru 03:54:44

Porcelán
Hudební sousoší

Id: 64103

Hudební sousoší

  •  / Hudební sousoší /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 19 cn, šířka 23 cm, značeno na spodní straně Německo, drobně poškozeno

zobrazeno: 4577x

Vyvolávací cena:

9 000