Čas na serveru 03:16:46

Porcelán
Konvolut dvou kusů

Id: 75401

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /  Porcelán

šálek s podšálkem určené do kočáru, glazovaný porcelán, výška každého kompletu 8,5 cm, jeden podšálek na spodní straně drobně poškozen, stav odpovídá stáří, značeno na spodní straně viz foto

zobrazeno: 1246x

Vyvolávací cena:

14 100