Čas na serveru 04:35:42

Porcelán
Květinářka

Id: 55113

Květinářka

  •  / Květinářka /  Porcelán
  •  / Květinářka /  Porcelán
  •  / Květinářka /  Porcelán
  •  / Květinářka /  Porcelán

glazovaný porcelán bílé barvy, celková výška 34,5 cm, značeno na spodní straně (Nymphenburg), přelom 18./19. století, původní stav, drobné lístky místy olámané

zobrazeno: 2821x

Vyvolávací cena:

18 000