Čas na serveru 04:29:27

Porcelán
Na klíně

Id: 64106

Na klíně

  •  / Na klíně /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 13 cm, značeno na spodní straně Vídeň, drobně poškozeno

zobrazeno: 833x

Vyvolávací cena:

4 200