Čas na serveru 04:57:43

Porcelán
Pierot s loutnou

Id: 72045

Pierot s loutnou

  •  / Pierot s loutnou /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 27 cm, značeno Rosenthal, modelér T. Kärner, poškozen krk loutny viz foto

zobrazeno: 2075x

Vyvolávací cena:

7 000