Čas na serveru 03:56:10

Porcelán
Šálek s podšálkem

Id: 111301

Šálek s podšálkem

  •  / Šálek s podšálkem /  Porcelán

glazovaný/zlacený/porcelán, výška s podšálkem 13,5 cm, na spodní straně šálku značeno a datováno 828, lehce restaurováno, původní dobrý stav viz foto

zobrazeno: 2037x

Vyvolávací cena:

9 000