Čas na serveru 04:06:43

Porcelán
Sousoší

Id: 64102

Sousoší

  •  / Sousoší /  Porcelán
  •  / Sousoší /  Porcelán
  •  / Sousoší /  Porcelán
  •  / Sousoší /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 32 cm. šířka 26 cm, značeno na spodní straně, drobně poškozeno

zobrazeno: 945x

Vyvolávací cena:

4 300