Čas na serveru 14:41:54

Porcelán
Sousoší s růžičkami

Id: 64112

Sousoší s růžičkami

  •  / Sousoší s růžičkami /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 15 cm, šířka 18 cm, značeno na spodní straně Německo, drobně poškozeno

zobrazeno: 1621x

Vyvolávací cena:

1 700