Čas na serveru 03:02:57

Porcelán
Talíř

Id: 76005

Talíř

  •  / Talíř /  Porcelán
  •  / Talíř /  Porcelán
  •  / Talíř /  Porcelán

glazovaný/zlacený porcelán, průměr 26,5 cm, značeno na spodní straně viz foto, lokálně povrchově otřený

zobrazeno: 984x

Vyvolávací cena:
1 800