Čas na serveru 04:10:20

Porcelán
Únos

Id: 64111

Únos

  •  / Únos /  Porcelán
  •  / Únos /  Porcelán
  •  / Únos /  Porcelán
  •  / Únos /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 19 cm, značeno na spodní straně Míšeň, drobně poškozeno

zobrazeno: 1032x

Vyvolávací cena:

9 700