Čas na serveru 15:37:55

Soukup
Nad řekou

Id: 41013

Nad řekou

  •  / Nad řekou /  Soukup
  •  / Nad řekou /  Soukup
  •  / Nad řekou /  Soukup

olej/plátno, rozměr 49,5 x 64,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1142x

Vyvolávací cena:
1 700

3 300