Čas na serveru 15:37:43

Maria Carl Thuma
Dívka s panenkou

Id: 216508

Dívka s panenkou

  •  / Dívka s panenkou / Maria Carl Thuma

olej/plátno, rozměr 62 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativní adjustaci, drobné nedostatečnosti v ploše obrazu

zobrazeno: 3221x

Vyvolávací cena:
2 200