Čas na serveru 14:24:31

František Myslivec
U potoka

Id: 2062

U potoka

  •  / U potoka / František Myslivec

olej/plátno, rozměr 50 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, nový blindrám, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3067x

Vyvolávací cena:

13 005