Čas na serveru 08:13:45

Gustav Macoun
Zasněžená vesnička

Id: 1787

Zasněžená vesnička

  •  / Zasněžená vesnička / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 96 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3882x

Vyvolávací cena:

30 000