Čas na serveru 07:13:52

Gustav Macoun
Zasněžená vesnička

Id: 1787

Zasněžená vesnička

  •  / Zasněžená vesnička / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 96 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2740x

Vyvolávací cena:

30 000