Kristian Kodet
Schůzka
Id: 604101
olej/plátno, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 933x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
26 000 Kč