Čas na serveru 17:21:57

Kristian Kodet
Schůzka

Id: 604101

Schůzka

  •  / Schůzka / Kristian Kodet
  •  / Schůzka / Kristian Kodet
  •  / Schůzka / Kristian Kodet
  •  / Schůzka / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 933x

Vyvolávací cena:

26 000